Uszczelnienie hydrauliczne UTSL-50X70X13.50-PU94
Odniesienie : UTSL-50X70X13.50-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UTSL-50X70X13.50-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 70 mm oraz grubość 13.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6209-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6209-2RS
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-70 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-70
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    70  MM
  • GRUBOŚĆ
    13.5  MM
  • TYP
    UTSL
  • WAGA
    27  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis