Uszczelnienie hydrauliczne UTSL-20X27X5.80-PU94
Odniesienie : UTSL-20X27X5.80-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UTSL-20X27X5.80-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 27 mm oraz grubość 5.8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  46 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-20X30X5-NBR GEN
SIMMERING OAS-20X30X5-NBR
Łożysko kulkowe wahliwe - 1212-TN-C3-ZEN ZEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WAHLIWE 1212-TN-C3-ZEN
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    27  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.8  MM
  • TYP
    UTSL
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis