Uszczelnienie hydrauliczne UTS-60X70X10-PU94
Odniesienie : UTS-60X70X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UTS-60X70X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 70 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-2RS
Uszczelnienie hydrauliczne - UTSL-60X70X10-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTSL-60X70X10-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    70  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UTS
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis