Uszczelnienie hydrauliczne UTS-45X55X10-PU94
Odniesienie : UTS-45X55X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UTS-45X55X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.