Uszczelnienie hydrauliczne UTL-50X60X7.50-PU94
Odniesienie : UTL-50X60X7.50-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UTL-50X60X7.50-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 7.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  28 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    60  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UTL
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis