Uszczelnienie hydrauliczne UT-38X51X9.200-PU94
Odniesienie : UT-38X51X9.200-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UT-38X51X9.200-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 38 mm, średnicę zewnętrzną 51 mm oraz grubość 9.2 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka O-ring - OR-70X3.50-NBR90 GEN
USZCZELKA O-RING OR-70X3.50-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    38  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    51  MM
  • GRUBOŚĆ
    9.2  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UT
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    8  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis