Uszczelnienie hydrauliczne UT-16X22X5-NBR90
Odniesienie : UT-16X22X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UT-16X22X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.