Uszczelnienie hydrauliczne US-95X105X10-PU94
Odniesienie : US-95X105X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-95X105X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 95 mm, średnicę zewnętrzną 105 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  24 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UTSL-75X85X12-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTSL-75X85X12-PU94
Środek do zabezpieczania gwintów - FILETAGE-ETANCHEITE-BASSE-PRESSION-577-50ML-LOCTITE LOCTITE
ŚRODEK DO ZABEZPIECZANIA GWINTÓW FILETAGE-ETANCHEITE-BASSE-PRESSION-577-50ML-LOCTITE
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    95  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    105  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    17  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis