Uszczelnienie hydrauliczne US-70X80X7-8-NBR90
Odniesienie : US-70X80X7-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-70X80X7-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  48 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UTS-70X80X7-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTS-70X80X7-PU94
Łożysko wałeczkowe wzdłużne - T63-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO WAŁECZKOWE WZDŁUŻNE T63-TIMKEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    70  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis