Uszczelnienie hydrauliczne US-6X16X5-NBR90
Odniesienie : US-6X16X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-6X16X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 6 mm, średnicę zewnętrzną 16 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.