Uszczelnienie hydrauliczne US-6X10X3-PU94
Odniesienie : US-6X10X3-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-6X10X3-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 6 mm, średnicę zewnętrzną 10 mm oraz grubość 3 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-3-INOX GEN
KULKA BA-3-INOX
3 3
Łożysko kulkowe - 6302-C4-FG-JTEKT JTEKT
ŁOŻYSKO KULKOWE 6302-C4-FG-JTEKT
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    6  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    10  MM
  • GRUBOŚĆ
    3  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis