Uszczelnienie hydrauliczne US-60X80X18-PU94
Odniesienie : US-60X80X18-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-60X80X18-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 18 mm. Jest wykonany z materiału PU.