Uszczelnienie hydrauliczne US-60X70X13-PU94
Odniesienie : US-60X70X13-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-60X70X13-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 70 mm oraz grubość 13 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  13 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RIA-60X70X7-10-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-60X70X7-10-NBR90
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IRB1812-IKO IKO
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IRB1812-IKO
Łożysko stożkowe - 30202-ZEN ZEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30202-ZEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    70  MM
  • GRUBOŚĆ
    13  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    15  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis