Uszczelnienie hydrauliczne US-43X63X10-NBR
Odniesienie : US-43X63X10-11-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-43X63X10-NBR posiada średnicę wewnętrzną 43 mm, średnicę zewnętrzną 63 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  6 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-43X63X10-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-43X63X10-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    43  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    63  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    19  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis