Uszczelnienie hydrauliczne US-35X55X15-PU94
Odniesienie : US-35X55X15-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-35X55X15-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 15 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  9 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6006-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6006-2RS
Uszczelnienie NILOS - LSTO-30-55-NILOS NILOS
USZCZELNIENIE NILOS LSTO-30-55-NILOS
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    15  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    23  G
Opis