Uszczelnienie hydrauliczne US-35X47X6-NBR90
Odniesienie : US-35X47X6-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-35X47X6-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  Arrive dans 6 jours (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Uszczelnienie hydrauliczne - US-35X47X6-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-35X47X6-PU94
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    47  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis