Uszczelnienie hydrauliczne US-31.50X44.30X9.50-PU94
Odniesienie : US-31.50X44.30X9.50-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-31.50X44.30X9.50-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 31.5 mm, średnicę zewnętrzną 44.3 mm oraz grubość 9.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożyska przegubowe GE - SBB24-2RS-IKO IKO
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE SBB24-2RS-IKO
Simmering - ASP-85X105X7.5-NBR GEN
SIMMERING ASP-85X105X7.5-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    31.5  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    44.3  MM
  • GRUBOŚĆ
    9.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    8  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis