Uszczelnienie hydrauliczne US-28X48X10-11-PU94
Odniesienie : US-28X48X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-28X48X10-11-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 48 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.