Uszczelnienie hydrauliczne US-27X40X11.20-PU94
Odniesienie : US-27X40X11.20-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-27X40X11.20-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 27 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 11.2 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  3 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    27  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40  MM
  • GRUBOŚĆ
    11.2  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis