Uszczelnienie hydrauliczne US-27X35X3-NBR90
Odniesienie : US-27X35X3-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-27X35X3-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 27 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 3 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścień oporowy - AE-OR-30X3-PU94 GEN
PIERŚCIEŃ OPOROWY AE-OR-30X3-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    27  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    3  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis