Uszczelnienie hydrauliczne US-25.40X31.75X6.35-PU94
Odniesienie : US-25.40X31.75X6.35-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-25.40X31.75X6.35-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 25.4 mm, średnicę zewnętrzną 31.75 mm oraz grubość 6.35 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  8 do 10 dni (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25.4  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    31.75  MM
  • GRUBOŚĆ
    6.35  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis