Uszczelnienie hydrauliczne US-22X30X6-PU94
Odniesienie : US-22X30X6-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-22X30X6-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  37 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 61801-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 61801-2RSH-SKF
Tuleja PAP - PAP3025-P10 GEN
TULEJA PAP PAP3025-P10
Uszczelnienia zgarniające - RS-22X30X5-7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RS-22X30X5-7-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis