Uszczelnienie hydrauliczne US-22X30X4.50-PU94
Odniesienie : US-22X30X4.50-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-22X30X4.50-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 4.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  1 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6202-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6202-2RSH-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-8 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-8
Simmering - OAS-25X40X7-FPM GEN
SIMMERING OAS-25X40X7-FPM
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    22  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    30  MM
  • GRUBOŚĆ
    4.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis