Uszczelnienie hydrauliczne US-16X24X6-PU94
Odniesienie : US-16X24X6-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-16X24X6-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.