Uszczelnienie hydrauliczne US-16X22X5-5.50-NBR90
Odniesienie : US-16X22X5-5.50-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-16X22X5-5.50-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.