Uszczelnienie hydrauliczne US-15X25X8-PU94
Odniesienie : US-15X25X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-15X25X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 25 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-8 GEN
KULKA BA-8
8 8
Łożysko kulkowe - 636-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 636-2RS
Uszczelnienie hydrauliczne - US-45X60X10-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-45X60X10-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    15  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    25  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis