Uszczelnienie hydrauliczne US-14X22X4-PU94
Odniesienie : US-14X22X4-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-14X22X4-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.