Uszczelnienie hydrauliczne US-12X22X5-PU94
Odniesienie : US-12X22X5-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-12X22X5-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Amortyzatory gumowy MM - MM3025-8 GEN
AMORTYZATORY GUMOWY MM MM3025-8
Tuleja PAP - PAP1215-P11-KS KS
TULEJA PAP PAP1215-P11-KS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis