Uszczelnienie hydrauliczne US-125X150X12-PU94
Odniesienie : US-125X150X12-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-125X150X12-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 125 mm, średnicę zewnętrzną 150 mm oraz grubość 12 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko wałeczkowe wzdłużne - K81216-TN GEN
ŁOŻYSKO WAŁECZKOWE WZDŁUŻNE K81216-TN
Uszczelka O-ring - OR-95X5.30-NBR90 GEN
USZCZELKA O-RING OR-95X5.30-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    125  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    150  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    61  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis