Uszczelnienie hydrauliczne US-12.700X25.400X6.350-NBR90
Odniesienie : US-12.700X25.400X6.350-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-12.700X25.400X6.350-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 12.7 mm, średnicę zewnętrzną 25.4 mm oraz grubość 6.35 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - R8-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE R8-2RS
Tuleja z brązu - AI-08-12-32 GEN
TULEJA Z BRĄZU AI-08-12-32
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12.7  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    25.4  MM
  • GRUBOŚĆ
    6.35  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis