Uszczelnienie hydrauliczne US-115X125X8-NBR90
Odniesienie : US-115X125X8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-115X125X8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 115 mm, średnicę zewnętrzną 125 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału NBR.