Uszczelnienie hydrauliczne US-10X20X7-PU94
Odniesienie : US-10X20X7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-10X20X7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 20 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.