Uszczelnienie hydrauliczne US-100X115X12-PU94
Odniesienie : US-100X115X12-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-100X115X12-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 100 mm, średnicę zewnętrzną 115 mm oraz grubość 12 mm. Jest wykonany z materiału PU.