Uszczelnienie hydrauliczne UP-72X85X10-NBR90
Odniesienie : UP-72X85X10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-72X85X10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 72 mm, średnicę zewnętrzną 85 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RIA-70X85X7-10-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-70X85X7-10-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    72  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    85  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    17  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis