Uszczelnienie hydrauliczne UP-58X80X9.50-PU93
Odniesienie : UP-58X80X9.500-PU93
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-58X80X9.50-PU93 posiada średnicę wewnętrzną 58 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 9.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    58  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    9.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    93  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis