Uszczelnienie hydrauliczne UP-52X62X7-PU94
Odniesienie : UP-52X62X7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-52X62X7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 52 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  30 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    52  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    62  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis