Uszczelnienie hydrauliczne UP-41.27X50.80X4.76-NBR90
Odniesienie : UP-41.27X50.80X4.76-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-41.27X50.80X4.76-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 41.27 mm, średnicę zewnętrzną 50.8 mm oraz grubość 4.76 mm. Jest wykonany z materiału NBR.