Uszczelnienie hydrauliczne UP-40X50X5-PU94
Odniesienie : UP-40X50X5-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-40X50X5-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  9 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 62206-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 62206-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis