Uszczelnienie hydrauliczne UP-30X40X7-PU94
Odniesienie : UP-30X40X7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-30X40X7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.