Uszczelnienie hydrauliczne UP-25.40X34X5-NBR90
Odniesienie : UP-25.40X34X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-25.40X34X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25.4 mm, średnicę zewnętrzną 34 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6006-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6006-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25.4  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    34  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    3  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis