Uszczelnienie hydrauliczne UP-24X32X3.25-NBR90
Odniesienie : UP-24X32X3.250-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-24X32X3.25-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 24 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 3.25 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-30 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-30
Uszczelka O-ring - OR-8X2-NBR90 GEN
USZCZELKA O-RING OR-8X2-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    24  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    32  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.25  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis