Uszczelnienie hydrauliczne UP-22X32X7-PU94
Odniesienie : UP-22X32X7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-22X32X7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.