Uszczelnienie hydrauliczne UP-19X25X3.25-PU94
Odniesienie : UP-19X25X3.25-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-19X25X3.25-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 19 mm, średnicę zewnętrzną 25 mm oraz grubość 3.25 mm. Jest wykonany z materiału PU.