Uszczelnienie hydrauliczne UP-12X22X9-FPM70
Odniesienie : UP-12X22X9-FPM70
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-12X22X9-FPM70 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 9 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie pneumatyczne - CHR-12X22X6-NBR90 GEN
USZCZELNIENIE PNEUMATYCZNE CHR-12X22X6-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    9  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    70  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis