Uszczelnienie hydrauliczne UP-120X140X10-NBR80
Odniesienie : UP-120X140X10-NBR80
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-120X140X10-NBR80 posiada średnicę wewnętrzną 120 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    120  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    140  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    80  S
  • WAGA
    39  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis