Uszczelnienie hydrauliczne UBI-50X60X10.500-NBR90
Odniesienie : UBI-50X60X10.500-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UBI-50X60X10.500-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 10.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Nakrętka łożyskowa - KM12 GEN
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM12
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
Uszczelnienia zgarniające - RIA-50X60X7-10-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-50X60X7-10-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    60  MM
  • GRUBOŚĆ
    10.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    UBI
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis