Uszczelnienia zgarniające RWS-92.070X104.770X5.280-NBR90
Odniesienie : RWS-92.070X104.770X5.280-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RWS-92.070X104.770X5.280-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 92.07 mm, średnicę zewnętrzną 104.77 mm oraz grubość 5.28 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    92.07  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    104.77  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.28  MM
  • WAGA
    50  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis