Uszczelnienia zgarniające RWS-60X72.70X5.30-8.90-NBR90
Odniesienie : RWS-60X72.70X5.30-8.90-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RWS-60X72.70X5.30-8.90-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 72.7 mm oraz grubość 5.3 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-2RS
Nakrętka łożyskowa - KM04 GEN
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM04
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    72.7  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.3  MM
  • WAGA
    12  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis