Uszczelnienia zgarniające RWS-44.45X57.15X5.28-NBR90
Odniesienie : RWS-44.45X57.15X5.28-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RWS-44.45X57.15X5.28-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 44.45 mm, średnicę zewnętrzną 57.15 mm oraz grubość 5.28 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    44.45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    57.15  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.28  MM
  • 2. GRUBOŚĆ
    8.89  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RWS
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    20  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis