Uszczelnienia zgarniające RWB-20X25X2.960-NBR90
Odniesienie : RWB-20X25X2.960-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RWB-20X25X2.960-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 25 mm oraz grubość 2.96 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  4 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 32209 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32209
Uszczelka O-ring - OR-13.50X2.75-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-13.50X2.75-NBR70
Wewnętrzna bieżnia łożyska - LRT121616-IKO IKO
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA LRT121616-IKO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    25  MM
  • GRUBOŚĆ
    2.96  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RWB
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis